Osik. Masakra. Okroski. Błotko. Błocisz. Kerbosie. Osik obrośnięty rabkami. Okruszyna, skrawek. Gatunek wrzosowiska. Osik, brzoza karłowata. Skromność i powściągliwość w zdaniu.
Osik to słowo z języka polskiego oznaczające skromność, powściągliwość w zachowaniu, działaniu. Może również występować w kontekście małych okruszków, skrawków lub błotka. Jest to także gatunek rośliny wrzosowatej, osik (błotna brzoza).
W grze Scrabble słowo "OSKROBEK" przyniesie Ci nie tylko punkty, ale także możliwość skonfrontowania swojej wiedzy językowej z przeciwnikami. Znajomość takich nietypowych słów pozwoli Ci zdobyć przewagę i cieszyć się grą jeszcze bardziej.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter OSKROBEK?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter OSKROBEK jest wyraz Bokserko. Ilość liter: 8. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Oskrobek. Ilość liter: 8
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa OSKROBEK?
Jedynym anagramem słowa Oskrobek w języku polskim, jest słowo Bokserko.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter O,S,K,R,O,B,E,K?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter OSKROBEK jest słowo Bokserko. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 12. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Oskrobek. Ilość punktów możliwych: 12.
Ile liter ma słowo OSKROBEK? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Oskrobek - ilość liter: 8.
Słowo Oskrobek posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: E, O, O.
Słowo Oskrobek posiada spółgłoski. Ich ilość to: 5. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: B, K, K, R, S.
Jak prawidłowo wymawiać słowo OSKROBEK?
Analiza liter - słowo OSKROBEK
Słowo OSKROBEK po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: B, E, K, O, R, S.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu OSKROBEK - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.