POOCOO LOGO

Notes zapisu partii . Tysiąc, scrabble. gry planszoweInicjały graczy


Notes zapisu partii dla scrabble, tysiąc, gry planszowe - jak korzystać?

Tabela wyników, notatnik gracza to miejsce w którym możecie odnotowywać swoje punkty w takich grach jak scrabble, literaki, gry karciane jak tysiąc, sześćdziesiąt sześć i inne. To coś co zastępuje kartkę papieru i żmudne liczenie punktów.

Rozpoczęcie gry

Aby rozpocząć grę należy podać inicjały graczy w kolejności w której zaplanowana jest rozgrywka.

Jeżeli grających jest odpowiednio więcej - klikamy Dodaj gracza, mniej - Usuń gracza.

Po ustaleniu grających klikamy Rozpocznij Grę!.

Notes dla scrabble i innych gier

Dodawanie punktów

Dodawanie punktów odbywa się przez kliknięcie przycisku DODAJ powiązanego z graczem.

Dla ułatwienia, kliknięcie tabeli w dowolnym miejscu, lub rozpoczęcie wprowadzania punktów z klawiatury, automatycznie rozpocznie wprowadzanie punktów dla gracza będącego kolejnym rozgrywającym.

Wprowadzanie punktów dopuszcza wprowadzenie punktów ujemnych (np. po zakończeniu rozgrywki w scrabble lub literaki, gracze otrzymują punkty ujemne za litery których nie zdążyli wykorzystać) oraz wprowadzenie informacji o spasowaniu gracza.

Obliczanie punktów

Wprowadzone punkty są automatycznie sumowane. Pokazywana jest wartość skumulowana zdobytych punktów przez gracza.

W każdym momencie, w przypadku pomyłki, istnieje możliwość wycofania ostatniego wpisu - kliknięcie Cofnij ostatni wpis

Na każdym etapie można skorzystać ze słownika dla scrabble, literaki klikając przycisk Szukaj słów do scrabble, literaki w poocoo

Ważne! Przy przypadkowym opuszczeniu gry, zapamiętujemy Wasze wprowadzone wyniki, nie musisz się obawiać, że stracisz swoje zapisy.

Zakończenie gry

Zakończenie gry - to kliknięcie przycisku Koniec gry - dzięki temu przejdziesz do podsumowania, gdzie zobaczysz wyniki końcowe, czas gry a także opcje pochwalenia się znajomym na portalach społecznościowych takich jak FACEBOOK i TWITTER.

Życzymy udanych rozgrywek…

Na potrzeby przechowywania wyników, korzystamy z cookies. Jeżeli nie jest to dla Ciebie dobra informacja - wyłącz je w przeglądarce.