Słownik Scrabble i Literaki: Szukaj Wyrazów i Sprawdzaj Słowa

Słowa z liter WKŁADCA Pełna lista anagramów i słów w słowniku

Znalezione słowa z liter WKŁADCA (wg liczby liter)

7 literowe słowa:

6 literowe słowa:

Słowa z liter WKŁADCA

5 literowe słowa:

4 literowe słowa:

3 literowe słowa:

2 literowe słowa:

WKŁADCA

WKŁADCA to unikatowe słowo w języku polskim, które ma swoje korzenie w słowie "wkład" - co oznacza coś, co jest umieszczone wewnątrz czegoś innego. Słowo to może odnosić się do osoby lub przedmiotu, który jest umieszczany w określonym miejscu w celu spełnienia określonej funkcji.

W grze Scrabble, użycie słowa WKŁADCA może przynieść dużą liczbę punktów, ze względu na stosunkowo długą długość słowa i występowanie w nim trzech liter "A", które są często używane w tworzeniu słów.

WKŁADCA może być osobą odpowiedzialną za wprowadzenie danych, dokumentów lub informacji w konkretne miejsce lub system. Może też odnosić się do przedmiotu, który jest umieszczany w urządzeniu w celu jego działania, na przykład wkładka do drukarki.

Słowo WKŁADCA jest interesującym wyborem podczas gry w Scrabble ze względu na swoją nietypową kombinację liter i długość, co sprawia, że wymaga starannego planowania podczas ułożenia na planszy.

Informacje o "WKŁADCA" i Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące słów, jakie można ułożyć z liter WKŁADCA...

Jakie słowa można ułożyć z liter WKŁADCA?

Z liter wkładca można ułożyć co najmniej 49 wyrazów. Przykładowe z nich to: Wkładca, Wkłada, Dławca, Władca, Wkład, Kawał, Ławka, Wałka, Dawka, Dawał, Wdała, Włada, Kłada, Wacka, Całka, Dawca, Dacka, Dław, Wdał, Kład.Pełną listę znajdziesz, korzystając z naszej wyszukiwarki słów.

Jakie są najdłuższe słowa możliwe do ułożenia z liter WKŁADCA?

Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter WKŁADCA jest wyraz Wkładca. Liczba liter: 7. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Dławca. Liczba liter: 6

Czy z liter WKŁADCA można ułożyć anagramy (słowa wykorzystujące wszystkie litery)?

Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Wkładca.

Które słowo z liter W,K,Ł,A,D,C,A daje najwięcej punktów w Scrabble / Literakach?

Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter WKŁADCA jest słowo Wkładca. Liczba punktów które za niego można otrzymać to: 12. Drugim słowem pod względem liczby punktów jest słowo Dławca. Liczba punktów możliwych: 10.

Ile liter, samogłosek i spółgłosek zawiera zestaw WKŁADCA?

Wyraz Wkładca - liczba liter: 7. Słowo Wkładca posiada samogłoski. Ich liczba to: 2. Samogłoski: A, A. Słowo Wkładca posiada spółgłoski. Ich liczba to: 5. Spółgłoski: C, D, K, W, Ł.