Słowo: PODTYTULIK
"PODTYTULIK" to nietypowe polskie słowo składające się z 10 liter. Może wydawać się długi i trudny do używania w grach słownych, ale właśnie dzięki swojej nietypowości może przynieść sporo punktów w grze scrabble.
Słowo "PODTYTULIK" nie ma jednoznacznego znaczenia w języku polskim, jednak można spróbować przeanalizować je z punktu widzenia składających się nań fragmentów. "Pod" sugeruje coś umiejscowionego poniżej, natomiast "tytuł" może odnosić się do nagłówka lub nazwy, stając się pewnego rodzaju podtytułem. Całość "PODTYTULIK" może zatem mieć znaczenie czegoś niższego, wtórnego w stosunku do tytułu głównego.
Grając słowem "PODTYTULIK" w scrabble, należy pamiętać o jego właściwej pisowni oraz bezbłędnej kolejności liter. Należy także zadbać o wykorzystanie bonusowych pól na planszy, aby maksymalnie wykorzystać potencjał punktowy tego nietypowego słowa.