Słownik Scrabble i Literaki: Szukaj Wyrazów i Sprawdzaj Słowa

Słowa z liter JEBAKIEM Pełna lista anagramów i słów w słowniku


8 literowe słowa:

  • ebajkiem14
  • jebakiem14

6 literowe słowa:

  • akebij11
  • bejami11
  • bejmie11
  • ebajki11
  • jambie11
  • jebaki11
  • bakiem10
  • bekami10
  • bekiem10
  • jakiem10
  • kejami10
  • akebie9
  • amebie9
  • kaemie8

5 literowe słowa:

  • bajek10
  • bajem10
  • bajki10
  • bejem10
  • bejma10
  • bekaj10
  • bijak10
  • bijam10
  • ebajk10
  • jebak10
  • bekam9
  • jakim9
  • jamek9
  • jamki9
  • jebie9
  • kabim9
  • kijem9
  • kimaj9
  • majek9
  • majki9
  • makij9
  • ambie8
  • ebike8
  • jakie8
  • jamie8
  • kabie8
  • ameki7
  • emaki7
  • kamee7
  • kamei7
  • kamie7
  • keami7
  • kemie7
  • makie7

4 literowe słowa:

  • bejm9
  • jamb9
  • baje8
  • baji8
  • beja8
  • beje8
  • bija8
  • bije8
  • akij7
  • ameb7
  • amij7
  • baki7
  • beka7
  • beki7
  • bima7
  • imaj7
  • jaki7
  • jmie7
  • kabe7
  • kabi7
  • keja7
  • keje7
  • kija7
  • kije7
  • maje7
  • miej7
  • mija7
  • akme6
  • amek6
  • emek6
  • emka6
  • emki6
  • imak6
  • kaem6
  • kami6
  • kima6
  • maik6
  • maki6
  • mika6
  • akie5
  • amie5

3 literowe słowa:

  • baj7
  • bej7
  • bij7
  • jeb7
  • amb6
  • bak6
  • bam6
  • bek6
  • bim6
  • jak6
  • jam6
  • jem6
  • kej6
  • kij6
  • maj6
  • mej6
  • bai5
  • bee5
  • kam5
  • kem5
  • kim5
  • mak5
  • mik5
  • ima4
  • kai4
  • kea4
  • kee4
  • kei4
  • kie4
  • mai4
  • mee4

2 literowe słowa:

  • aj4
  • ba4
  • be4
  • bi4
  • ej4
  • ja4
  • je4
  • am3
  • em3
  • im3
  • ka3
  • ki3
  • ma3
  • me3
  • mi3
  • ee2


Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter JEBAKIEM?

Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter JEBAKIEM jest wyraz Ebajkiem. Liczba liter: 8. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Jebakiem. Liczba liter: 8

Czy słowo JEBAKIEM ma anagramy?

Jedynym anagramem słowa Jebakiem w języku polskim, jest słowo Ebajkiem.

Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter J,E,B,A,K,I,E,M?

Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter JEBAKIEM jest słowo Ebajkiem. Liczba punktów które za niego można otrzymać to: 14. Drugim słowem pod względem liczby punktów jest słowo Jebakiem. Liczba punktów możliwych: 14.

Ile liter ma słowo JEBAKIEM? Ile ma samogłosek i spółgłosek?

Wyraz Jebakiem - liczba liter: 8. Słowo Jebakiem posiada samogłoski. Ich liczba to: 4. Samogłoski: A, E, E, I. Słowo Jebakiem posiada spółgłoski. Ich liczba to: 4. Spółgłoski: B, J, K, M.

Jak prawidłowo wymawiać słowo JEBAKIEM?

Kliknij przycisk poniżej, aby odsłuchać poprawną wymowę słowa JEBAKIEM.

Analiza liter - słowo JEBAKIEM

Słowo JEBAKIEM po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, B, E, I, J, K, M. Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.

Litera A w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę A

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę A, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na A o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę A, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę A występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę A.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na A wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą A występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę A

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę A, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na A o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę A, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę A występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę A.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na A wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą A występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery A

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery A w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter A, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery A występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera A pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter A.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter A w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery A w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery A w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera A pojawia się określoną liczbę razy.

Litera B w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę B

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę B, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na B o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę B, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę B występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę B.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na B wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą B występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę B

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę B, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na B o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę B, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę B występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę B.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na B wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą B występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery B

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery B w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter B, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery B występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera B pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter B.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter B w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery B w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery B w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera B pojawia się określoną liczbę razy.

Litera E w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę E

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę E, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na E o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę E, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę E występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę E.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na E wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą E występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę E

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę E, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na E o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę E, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę E występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę E.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na E wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą E występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery E

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery E w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter E, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery E występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera E pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter E.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter E w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery E w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery E w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera E pojawia się określoną liczbę razy.

Litera I w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę I

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę I, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na I o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę I, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę I występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę I.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na I wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą I występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę I

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę I, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na I o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę I, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę I występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę I.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na I wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą I występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery I

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery I w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter I, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery I występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera I pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter I.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter I w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery I w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery I w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera I pojawia się określoną liczbę razy.

Litera J w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę J

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę J, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na J o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę J, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę J występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę J.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na J wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą J występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę J

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę J, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na J o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę J, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę J występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę J.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na J wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą J występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery J

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery J w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter J, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery J występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera J pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter J.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter J w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery J w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery J w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera J pojawia się określoną liczbę razy.

Litera K w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę K

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę K, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na K o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę K, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę K występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę K.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na K wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą K występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę K

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę K, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na K o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę K, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę K występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę K.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na K wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą K występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery K

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery K w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter K, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery K występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera K pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter K.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter K w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery K w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery K w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera K pojawia się określoną liczbę razy.

Litera M w słowie JEBAKIEM

Wyrazy na literę M

Poniższa tabela przedstawia analizę słów zaczynających się na literę M, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem na długość wyrazów. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów rozpoczynających się na M o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów na literę M, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów rozpoczynających się na literę M występującą w słowie JEBAKIEM
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które zaczynają się na literę M.
  • [%] – procentowy udział słów rozpoczynających się na M wśród wszystkich

Wykres przedstawia rozkład długości słów zaczynających się literą M występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Wyrazy kończące się na literę M

Poniższa tabela przedstawia analizę słów kończących się na literę M, która występuje w słowie JEBAKIEM. Zestawienie pokazuje, ile takich słów istnieje, z podziałem według ich długości. Klikając na dowolną pozycję, zobaczysz pełną listę słów zakończonych na M o wybranej długości.

Dodatkowo prezentujemy wykres pokazujący procentowy rozkład długości słów kończących się na literę M, co ułatwia ich analizę.

  • liczba liter – długość słów kończących się na literę M występującą w słowie JEBAKIEM.
  • Ilość słów – liczba słów o danej długości, które kończą się na literę M.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na M wśród wszystkich słów o danej długości.

Wykres przedstawia rozkład długości słów zakończonych literą M występującą w słowie JEBAKIEM w języku polskim. Oś pozioma pokazuje liczbę liter w słowie, a oś pionowa ilość wyrazów o danej długości.

Rozkład słów według wystąpień litery M

Poniższa tabela przedstawia analizę częstotliwości występowania litery M w polskich słowach, która występuje w słowie JEBAKIEM. Dane pokazują, ile słów zawiera określoną liczbę liter M, wraz z ich procentowym udziałem w całym zbiorze.

To zestawienie może być przydatne dla osób zajmujących się językoznawstwem, graczy Scrabble oraz wszystkich, którzy analizują strukturę polskiego słownictwa.

  • Ilość wystąpień litery M występującej w słowie JEBAKIEM – liczba razy, jaką litera M pojawia się w słowie.
  • Ilość słów – liczba słów w języku polskim, które zawierają daną liczbę liter M.
  • [%] – procentowy udział słów z określoną liczbą liter M w stosunku do wszystkich słów.

Wykres przedstawia częstotliwość występowania litery M w polskich słowach która to, występuje w słowie JEBAKIEM. Oś pozioma pokazuje liczbę wystąpień litery M w słowie, a oś pionowa liczbę słów, w których litera M pojawia się określoną liczbę razy.

Słowo JEBAKIEM i inne 8-literowe słowa – statystyki wg pierwszej i ostatniej litery

Poniżej przedstawiamy szczegółową analizę słów składających się z 8 liter w języku polskim. Statystyki pokazują, jak często różne litery pojawiają się na pierwszej oraz ostatniej pozycji w takich słowach.

Dzięki tej analizie można zobaczyć, które litery najczęściej rozpoczynają oraz kończą wyrazy 8-literowe, co może być przydatne dla graczy Scrabble, osób uczących się języka oraz lingwistów badających strukturę polskiego słownictwa.

Zestawienie słów 8 literowych, według pierwszej litery

Poniższa tabela przedstawia analizę pierwszej litery w polskich słowach składających się z 8 liter. Dane pokazują, jak często poszczególne litery występują na pierwszej pozycji oraz ich procentowy udział wśród wszystkich słów tej długości.

Obok prezentujemy wykres, który w czytelny sposób ilustruje rozkład częstotliwości występowania pierwszych liter w słowach 8-literowych, ułatwiając analizę i porównanie danych.

Analiza pozwala zobaczyć, które litery najczęściej rozpoczynają wyrazy 8-literowe, co może być przydatne dla graczy Scrabble, lingwistów oraz osób uczących się języka polskiego.

  • Pierwsza litera w słowie – litera, od której rozpoczyna się słowo składające się z 8 liter.
  • Ilość słów – liczba polskich słów 8-literowych zaczynających się na daną literę.
  • [%] – procentowy udział słów zaczynających się na daną literę wśród wszystkich słów 8-literowych.

Wykres przedstawia rozkład pierwszych liter w polskich słowach 8-literowych. Oś pozioma pokazuje pierwszą literę w słowie, a oś pionowa liczbę słów, które zaczynają się na daną literę.

Zestawienie słow 8 literowych, według ostatniej litery

Zestawienie słów 8-literowych według ostatniej litery

Poniższa tabela przedstawia analizę ostatniej litery w polskich słowach składających się z 8 liter. Dane pokazują, jak często poszczególne litery występują na ostatniej pozycji oraz ich procentowy udział wśród wszystkich słów tej długości.

Obok prezentujemy wykres, który w czytelny sposób ilustruje rozkład częstotliwości występowania ostatnich liter w słowach 8-literowych, ułatwiając analizę i porównanie danych.

Analiza pozwala zobaczyć, które litery najczęściej kończą wyrazy 8-literowe, co może być przydatne dla graczy Scrabble, lingwistów oraz osób uczących się języka polskiego.

  • Ostatnia litera w słowie – litera, na którą kończy się słowo składające się z 8 liter.
  • Ilość słów – liczba polskich słów 8-literowych kończących się na daną literę.
  • [%] – procentowy udział słów kończących się na daną literę wśród wszystkich słów 8-literowych.

Wykres przedstawia rozkład ostatnich liter w polskich słowach 8-literowych. Oś pozioma pokazuje ostatnią literę w słowie, a oś pionowa liczbę słów, które zaczynają się na daną literę.

Wyszukiwanie słów podobnych do słowa JEBAKIEM

Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu JEBAKIEM - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.


Słownik Scrabble Zaawansowane Wszystkie słowa Zasady gry w Scrabble w Polsce Blog Licznik słów Notes do gier Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty