Słownik Scrabble i Literaki: Szukaj Wyrazów i Sprawdzaj Słowa
Słowa z liter EFEKTOTEKA Pełna lista anagramów i słów w słowniku
Znalezione słowa z liter EFEKTOTEKA (wg liczby liter)
10 literowe słowa:
- efektoteka[18]
9 literowe słowa:
- efektotek[17]

6 literowe słowa:
- efekta[12]
5 literowe słowa:
- afekt[11]
- efekt[11]
- fetta[11]
- fetto[11]
- fotek[11]
- fotka[11]
- kofta[11]
- tafto[11]
- katto[8]
- kotek[8]
- kotka[8]
- oktet[8]
- takko[8]
- tatek[8]
- tatko[8]
- tekke[8]
- totek[8]
- totka[8]
4 literowe słowa:
- fakt[10]
- fett[10]
- koft[10]
- taft[10]
- afto[9]
- fake[9]
- feta[9]
- feto[9]
- foka[9]
- fota[9]
- tafo[9]
- katt[7]
- takk[7]
- takt[7]
- akko[6]
- etat[6]
- etek[6]
- etka[6]
- etko[6]
- kako[6]
- kato[6]
- keta[6]
- keto[6]
- koka[6]
- kota[6]
- tako[6]
- tato[6]
- teak[6]
- teka[6]
- teko[6]
- teta[6]
- teto[6]
- toke[6]
- toea[5]
3 literowe słowa:
- aft[8]
- fet[8]
- fok[8]
- fot[8]
- taf[8]
- tef[8]
- efa[7]
- efo[7]
- fee[7]
- akk[5]
- akt[5]
- kak[5]
- kat[5]
- kek[5]
- ket[5]
- kok[5]
- kot[5]
- kto[5]
- tak[5]
- tek[5]
- tet[5]
- tka[5]
- tok[5]
- ate[4]
- eko[4]
- eta[4]
- eto[4]
- kea[4]
- kee[4]
- keo[4]
- oka[4]
- tao[4]
- tee[4]
- eee[3]
2 literowe słowa:
Słowo dnia: EFEKTOTEKA
EFEKTOTEKA to rzadko używane słowo, które w języku polskim oznacza zbiór efektów lub efektownych elementów w jakiejś dziedzinie. Może to być kolekcja różnorodnych efektów wizualnych, dźwiękowych, tekstowych lub innych, które są wykorzystywane w sztuce, filmie, telewizji, reklamie lub innych mediach w celu osiągnięcia określonego efektu lub wrażenia u odbiorcy.
EFEKTOTEKA jest swoistym skarbcem pomysłów i technik, które mogą być wykorzystane w procesie tworzenia dzieł artystycznych, projektów komercyjnych czy innych form wyrazu kreatywnego. Wartość EFEKTOTEKI polega na możliwości eksperymentowania z różnorodnymi efektami i inspiracją, jaką może przynieść dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań i pomysłów.
Jeśli jesteś graczem scrabble, słowo EFEKTOTEKA może okazać się wartościowym atutem na planszy, dzięki swojej długości i unikalności. Pamiętaj jednak, aby nie tylko grać w słowa, ale także czerpać inspirację z różnorodnych źródeł, tak jak EFEKTOTEKA może być inspiracją dla twórców różnych dziedzin sztuki i designu.
Informacje o "EFEKTOTEKA" i Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące słów, jakie można ułożyć z liter EFEKTOTEKA...
Jakie słowa można ułożyć z liter EFEKTOTEKA?
Z liter efektoteka można ułożyć co najmniej 103 wyrazów. Przykładowe z nich to: Efektoteka, Efektotek, Efekta, Efekt, Fotek, Fetto, Oktet, Totek, Tekke, Kotek, Afekt, Fotka, Kofta, Fetta, Tatek, Tafto, Katto, Tatko, Totka, Kotka.Pełną listę znajdziesz, korzystając z naszej wyszukiwarki słów.
Jakie są najdłuższe słowa możliwe do ułożenia z liter EFEKTOTEKA?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter EFEKTOTEKA jest wyraz Efektoteka. Liczba liter: 10. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Efektotek. Liczba liter: 9
Czy z liter EFEKTOTEKA można ułożyć anagramy (słowa wykorzystujące wszystkie litery)?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Efektoteka.
Które słowo z liter E,F,E,K,T,O,T,E,K,A daje najwięcej punktów w Scrabble / Literakach?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter EFEKTOTEKA jest słowo Efektoteka. Liczba punktów które za niego można otrzymać to: 18. Drugim słowem pod względem liczby punktów jest słowo Efektotek. Liczba punktów możliwych: 17.
Ile liter, samogłosek i spółgłosek zawiera zestaw EFEKTOTEKA?
Wyraz Efektoteka - liczba liter: 10. Słowo Efektoteka posiada samogłoski. Ich liczba to: 5. Samogłoski: A, E, E, E, O. Słowo Efektoteka posiada spółgłoski. Ich liczba to: 5. Spółgłoski: F, K, K, T, T.