Słownik Scrabble i Literaki: Szukaj Wyrazów i Sprawdzaj Słowa

Słowa z liter ŁĄCZARKA Pełna lista anagramów i słów w słowniku

Znalezione słowa z liter ŁĄCZARKA (wg liczby liter)

8 literowe słowa:

7 literowe słowa:

Słowa z liter ŁĄCZARKA

6 literowe słowa:

5 literowe słowa:

4 literowe słowa:

3 literowe słowa:

2 literowe słowa:

ŁĄCZARKA

Łączarka to słowo, które w języku polskim oznacza osobę zajmującą się łączeniem różnych elementów lub części w celu stworzenia spójnej całości. Może to być zarówno osoba pracująca fizycznie, jak i zajmująca się technicznymi aspektami łączenia, na przykład w informatyce czy telekomunikacji.

W grze Scrabble słowo "łączarka" jest ciekawym i wartościowym słowem do ułożenia, ze względu na występowanie w nim liter rzadko spotykanych, takich jak "ł" czy "ą". Dzięki temu użycie tego słowa może przynieść graczowi sporo punktów.

Jeśli chodzi o znaczenie poza grą, łączarka może odnosić się do wielu dziedzin, od rzemiosła, poprzez technologię aż po związki międzyludzkie. Jest to osoba, która potrafi połączyć elementy w spójną całość, tworząc coś nowego i funkcjonalnego. Bez łączarek wiele rzeczy byłoby rozproszonych lub niedziałających, dlatego ich rola jest niezwykle istotna w wielu dziedzinach życia.

Informacje o "ŁĄCZARKA" i Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące słów, jakie można ułożyć z liter ŁĄCZARKA...

Jakie słowa można ułożyć z liter ŁĄCZARKA?

Z liter łączarka można ułożyć co najmniej 101 wyrazów. Przykładowe z nich to: Łączarka, Łąkarza, Karząca, Rączaka, Kłaczą, Kłącza, Łączka, Łąkarz, Czakrą, Czarką, Karząc, Kraczą, Rączak, Rączka, Zakałą, Czkała, Czakra, Czarka, Karcza, Raczka.Pełną listę znajdziesz, korzystając z naszej wyszukiwarki słów.

Jakie są najdłuższe słowa możliwe do ułożenia z liter ŁĄCZARKA?

Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter ŁĄCZARKA jest wyraz Łączarka. Liczba liter: 8. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Karząca. Liczba liter: 7

Czy z liter ŁĄCZARKA można ułożyć anagramy (słowa wykorzystujące wszystkie litery)?

Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Łączarka.

Które słowo z liter Ł,Ą,C,Z,A,R,K,A daje najwięcej punktów w Scrabble / Literakach?

Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter ŁĄCZARKA jest słowo Łączarka. Liczba punktów które za niego można otrzymać to: 16. Drugim słowem pod względem liczby punktów jest słowo Kłaczą. Liczba punktów możliwych: 14.

Ile liter, samogłosek i spółgłosek zawiera zestaw ŁĄCZARKA?

Wyraz Łączarka - liczba liter: 8. Słowo Łączarka posiada samogłoski. Ich liczba to: 3. Samogłoski: A, A, Ą. Słowo Łączarka posiada spółgłoski. Ich liczba to: 5. Spółgłoski: C, K, R, Z, Ł.