WTRĄCIWSZY - siedemnastoliterowy wyraz, który można ułożyć w grze w Scrabble. To rzeczownik o charakterze pejoratywnym, który jest rzadko używany w języku potocznym.
Opisując kogoś jako "wtrąciwszy", sugeruje się, że ta osoba lubi wtrącać się w sprawy innych bez zaproszenia bądź bez potrzeby, często bycie wtrąciwym jest postrzegane jako nieuprzejme lub irytujące. Osoba taka może być uważana za natrętną lub nadpobudliwą w swoim zachowaniu.
Użycie wyrazu "wtrąciwszy" w grze w Scrabble może przynieść dużo punktów ze względu na swoją długość oraz użycie liter rzadziej występujących, co czyni go cennym aktywem w rozgrywce.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter WTRĄCIWSZY?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter WTRĄCIWSZY jest wyraz Wtrąciwszy. Ilość liter: 10. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Trąciwszy. Ilość liter: 9
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa WTRĄCIWSZY?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Wtrąciwszy.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter W,T,R,Ą,C,I,W,S,Z,Y?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter WTRĄCIWSZY jest słowo Wtrąciwszy. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 17. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Trąciwszy. Ilość punktów możliwych: 16.
Ile liter ma słowo WTRĄCIWSZY? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Wtrąciwszy - ilość liter: 10.
Słowo Wtrąciwszy posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: I, Y, Ą.
Słowo Wtrąciwszy posiada spółgłoski. Ich ilość to: 7. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: C, R, S, T, W, W, Z.
Jak prawidłowo wymawiać słowo WTRĄCIWSZY?
Analiza liter - słowo WTRĄCIWSZY
Słowo WTRĄCIWSZY po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: Ą, C, I, R, S, T, W, Y, Z.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu WTRĄCIWSZY - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.