Słowo "SUPLIKA" to rzeczownik o charakterze technicznym, które nie występuje w ogólnym języku polskim. Jest to określenie używane głównie w grze Scrabble lub innych grach słownych.
W grze Scrabble "SUPLIKA" jest słowem nieakceptowanym, ponieważ nie ma ono odpowiedniego potwierdzenia w słownikach języka polskiego.
Jednakże, gracze Scrabble często spotykają się z sytuacją wprowadzania nieistniejących lub rzadko używanych słów, co może prowadzić do dyskusji i sporów podczas rozgrywki.
Warto pamiętać, że w grze Scrabble ważne jest stosowanie się do ustalonych zasad oraz korzystanie z oficjalnych słowników języka polskiego w celu uniknięcia nieporozumień.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter SUPLIKA?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter SUPLIKA jest wyraz Apulski. Ilość liter: 7. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Lipuska. Ilość liter: 7
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa SUPLIKA?
Ze słowa Suplika można ułożyć anagramy? Ilość możliwych anagramów:3. Jakie to słowa? Apulski, Lipuska, Plusika.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter S,U,P,L,I,K,A?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter SUPLIKA jest słowo Apulski. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 12. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Lipuska. Ilość punktów możliwych: 12.
Ile liter ma słowo SUPLIKA? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Suplika - ilość liter: 7.
Słowo Suplika posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, I, U.
Słowo Suplika posiada spółgłoski. Ich ilość to: 4. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: K, L, P, S.
Jak prawidłowo wymawiać słowo SUPLIKA?
Analiza liter - słowo SUPLIKA
Słowo SUPLIKA po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, I, K, L, P, S, U.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu SUPLIKA - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.