Słowo "nieułowiony" jest przymiotnikiem wywodzącym się od czasownika "łowić". Oznacza ono stan osoby, zwierzęcia lub przedmiotu, który nie został jeszcze złapany, schwytany lub ujęty, mimo prób lub starań. Może być używane w różnych kontekstach, takich jak myślistwo, wędkarstwo, czy też metaforycznie odnosząc się do sytuacji, w której coś pozostaje nieuchwytnym lub nieosiągalnym.
Wyraz "nieułowiony" ma w sobie nutę tajemniczości i niedostępności, co może być atrakcyjne i intrygujące. Jest to słowo, które przypomina nam, że nie wszystko można kontrolować i zdobyć, a czasem warto zostawić coś nieoswojonego, dzikiego i niezbadanego.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter NIEUŁOWIONY?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter NIEUŁOWIONY jest wyraz Nieułowiony. Ilość liter: 11. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Niełowiony. Ilość liter: 10
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa NIEUŁOWIONY?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Nieułowiony.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter N,I,E,U,Ł,O,W,I,O,N,Y?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter NIEUŁOWIONY jest słowo Nieułowiony. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 16. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Wyłonieniu. Ilość punktów możliwych: 15.
Ile liter ma słowo NIEUŁOWIONY? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Nieułowiony - ilość liter: 11.
Słowo Nieułowiony posiada samogłoski. Ich ilość to: 7. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: E, I, I, O, O, U, Y.
Słowo Nieułowiony posiada spółgłoski. Ich ilość to: 4. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: N, N, W, Ł.
Jak prawidłowo wymawiać słowo NIEUŁOWIONY?
Analiza liter - słowo NIEUŁOWIONY
Słowo NIEUŁOWIONY po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: E, I, Ł, N, O, U, W, Y.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu NIEUŁOWIONY - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.