Słowo "LALACH" nie istnieje w słowniku polskim Scrabble.
Jednakże, mogę Ci przedstawić opis słowa "lalacha" - rzadkiego polskiego czasownika, który jest formą zdrobniałą od słowa "lalać".
Lalacha to taka subtelna forma okazywania uczuć, np. delikatne mrugnięcie, uśmiech, przytulenie. Może to być również niewinne drażnienie, skrywana sympatia czy przyjemne rozmowy. Pojęcie lalacha kojarzy się z czułością i delikatnością, a sama czynność lalania jest niewinna i urocza.
Słowo "lalacha" często używane jest w kontekście romansów literackich lub filmowych, aby opisać subtelne gesty, którymi bohaterowie wyrażają swoje uczucia. Jest to słowo, które nawiązuje do intymności i przyjemności wynikających z drobnych gestów i dotknięć.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter LALACH?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter LALACH jest wyraz Lalach. Ilość liter: 6. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Alach. Ilość liter: 5
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa LALACH?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Lalach.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter L,A,L,A,C,H?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter LALACH jest słowo Lalach. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 11. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Alach. Ilość punktów możliwych: 9.
Ile liter ma słowo LALACH? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Lalach - ilość liter: 6.
Słowo Lalach posiada samogłoski. Ich ilość to: 2. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, A.
Słowo Lalach posiada spółgłoski. Ich ilość to: 4. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: C, H, L, L.
Jak prawidłowo wymawiać słowo LALACH?
Analiza liter - słowo LALACH
Słowo LALACH po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, C, H, L.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu LALACH - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.