"KOGO" to jedno z podstawowych słów w języku polskim, należące do kategorii zaimków osobowych. Jest to forma zaimka osobowego odniesienia celownika, czyli wskazująca na osobę bądź rzecz, do której coś jest kierowane lub której dotyczy jakaś czynność. Słowo "KOGO" używane jest głównie w pytaniach, gdzie odnosi się do osoby lub rzeczy będącej obiektem czynności.
Przykładowe zdania z użyciem słowa "KOGO":
- Z kim spotkałaś się wczoraj?
- Kogo zapraszasz na urodziny?
- Kogo widziałeś na ulicy?
Jako gracz scrabble, słowo "KOGO" może być przydatne do ułożenia na planszy, szczególnie jeśli masz do dyspozycji literę "K". Warto jednak zwrócić uwagę na to, że "KOGO" jako słowo jednosylabowe może ograniczać możliwości ułożenia dłuższych słów, więc zawsze warto brać to pod uwagę przy strategii gry.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter KOGO?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter KOGO jest wyraz Kogo. Ilość liter: 4. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Kog. Ilość liter: 3
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa KOGO?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Kogo.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter K,O,G,O?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter KOGO jest słowo Kogo. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 7. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Kog. Ilość punktów możliwych: 6.
Ile liter ma słowo KOGO? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Kogo - ilość liter: 4.
Słowo Kogo posiada samogłoski. Ich ilość to: 2. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: O, O.
Słowo Kogo posiada spółgłoski. Ich ilość to: 2. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: G, K.
Jak prawidłowo wymawiać słowo KOGO?
Analiza liter - słowo KOGO
Słowo KOGO po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: G, K, O.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu KOGO - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.