„Karakal” to słowo, które w języku polskim odnosi się do egzotycznego ssaka z rodziny kotowatych. Karakal, nazywany także "rysiem pustynnym" lub "srebrnołbistym", jest średniej wielkości drapieżnikiem zamieszkującym tereny Afryki i Azji. Charakteryzuje się długimi nogami, umaszczeniem porosłym krótkim, srebrzysto-szarym futrem oraz długimi, szpiczastymi uszami ozdobionymi pęczkami włosów. Jest zwierzęciem niezwykle sprawny i zwinny, zdolnym do skoków na duże odległości.
W grze w Scrabble słowo „KARAKAL” byłoby idealnym wyborem, ze względu na wyjątkową kombinację liter. Słowo to może przynieść nie tylko wysoką liczbę punktów, ale także dodatkową satysfakcję z zagrania nietypowego słowa.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter KARAKAL?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter KARAKAL jest wyraz Karakal. Ilość liter: 7. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Karaka. Ilość liter: 6
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa KARAKAL?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Karakal.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter K,A,R,A,K,A,L?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter KARAKAL jest słowo Karakal. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 10. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Klarka. Ilość punktów możliwych: 9.
Ile liter ma słowo KARAKAL? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Karakal - ilość liter: 7.
Słowo Karakal posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, A, A.
Słowo Karakal posiada spółgłoski. Ich ilość to: 4. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: K, K, L, R.
Jak prawidłowo wymawiać słowo KARAKAL?
Analiza liter - słowo KARAKAL
Słowo KARAKAL po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, K, L, R.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu KARAKAL - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.