Wyrazy na literę V

Słowa na literę V - język polski, analiza

W dzisiejszych czasach każdy człowiek pragnie przyswoić możliwie dużo wiedzy. Z tego powodu gry słowne zyskują kolejnych odbiorców, można to uchwycić np. przez zwiększoną ilość wyszukań frazy słowa na literę V. Z roku na rok coraz więcej osób rozpoczyna przygodę z grami słownymi, a o ich powodzeniu zaświadcza fakt, że mnóstwo odbiorców zadaje w wyszukiwarce Google pytanie: jakie istnieją słowa na V w Scrabble. Chcąc wesprzeć tych ludzi, zrobiliśmy leksykon zawierający wszystkie wyrazy na literę V, jak i również pozostałą część fraz rozpoczynających się na różne litery alfabetu. Było to duże wyzwanie, ponieważ zgromadzenie i perfekcyjne pogrupowanie kategorii słowa na literę V absorbuje bardzo dużo czasu.

W wyniku naszych prac wyłonił się leksykon Poocoo, podzielony na wygodne kategorie, np. takie jak poniższa, posiadająca wyrazy na literę V. Uporządkowane zostały w taki sposób, żeby każdy mógł w umiarkowanie krótkim czasie odkryć właściwe słowa na literę V, które pomogą mu wygrać w grze Scrabble. Po zgłębieniu tej grupy obowiązkowo sprawdź resztę zasobów naszej strony. Dzięki wsparciu, jakim jest leksykon lada dzień staniesz się mistrzem rozgrywek słownych.


Słowa na literę V - statystyki występowania w języku polskim

Słowa na literę V - występowanie

W języku polskim nie występują słowa rozpoczynające się od litery V

Słowa kończące się na literę V - występowanie

Poniżej prezentujemy statystykę występowania słów w języku polskim kończących się na literę V

Wyrazy kończące się na literę V

Ilość liter Ilość słów [%]
3 2 50,0
6 1 25,0
9 1 25,0

Rozkład wyrazów kończących się literą V

3 Ilość słów
2
6 Ilość słów
1
9 Ilość słów
1

Frekwencja występowania litery V

Statystyka częstotliwości, frekwencji występowania litery V w słowach języka polskiego.

Wystąpienia litery V w słowach polskich

Ilość wystąpień litery V Ilość słów [%]
0 3030618 100,0
1 221 0,0

Rozkład słów według wystąpień litery V

0 Ilość słów
3030618
1 Ilość słów
221

Wyszukiwanie słów z literą V

Jeśli szukasz wyrazów rozpoczynających się, kończących się, lub zawierających literę V - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słów pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.

Zaawansowane wyszukiwanie słów

Proste wyszukiwanie słów

Słownik Scrabble Zaawansowane Wszystkie słowa Pomoc Notes do gier Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty