Wyrazy na literę O

Z poniższej listy wybierz jakiej długości słowa na literę O Cię interesują.

Słow na literę O w języku polskim jest OOOOOOgromnie wiele. Litera „O” jest piętnastą literą alfabetu łacińskiego, oraz dwudziestą literą alfabetu polskiego. W wymowie oznacza samogłoskę średnią tylną.

Jeśli chodzi o literkę „O”, nie kryje się za nią żadna historia, którą moglibyśmy w tym miejscu wymienić. Jest to popularna litera, która od wielu, wielu lat jest użytkowana na całym świecie wśród ludności. Przez to nie jest powiązana z żadną historią, która mogłaby odsłonić kulisy poznania tej litery, bądź rozpoczęcia jej użytkowania na danym terenie, jako na pierwszym na świecie.

Nasz leksykon to miejsce wiedzy na temat słów o danej literze. Posiadamy bogate słownictwo, które tyczy się słów rozpoczynających się od litery O. Chcemy przekazać Państwu wszystkie niezbędne słowa w tej kategorii, które pozwolą rozwinąć własny zasób słów i skorzystać z możliwości zapoznania się z literami, które funkcjonują w naszym rodzimym alfabecie.

Liczymy że nasz leksykon spełni Państwa wymagania i pozwoli odnaleźć wszystkie słowa, które intrygują Państwa w dniu dzisiejszym. Zapraszamy!

Słownik Scrabble Zaawansowane Wszystkie słowa Pomoc Notes do gier Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty