SZLAMIK to siedmioliterowe słowo, które możesz użyć podczas gry w scrabble. Jest to rzeczownik rodzaju męskiego oznaczający mały szlam, błoto, muł. Nazwa ta kojarzy się z małą ilością błotnej substancji, która może występować na terenie bagnistym lub wilgotnym.
SZLAMIK to słowo nietypowe i może być trudne do użycia podczas gry w scrabble, ze względu na swoją specyfikę. Jednakże, jeśli uda Ci się umieścić je na planszy, z pewnością zdobędziesz dodatkowe punkty dzięki zastosowaniu liter do tworzenia innych słów.
Podsumowując, SZLAMIK to interesujące słowo, które nawiązuje do błota lub mułu, i może być ciekawym wyzwaniem podczas gry w scrabble.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter SZLAMIK?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter SZLAMIK jest wyraz Klasizm. Ilość liter: 7. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Mszalik. Ilość liter: 7
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa SZLAMIK?
Ze słowa Szlamik można ułożyć anagramy? Ilość możliwych anagramów:2. Jakie to słowa? Klasizm, Mszalik.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter S,Z,L,A,M,I,K?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter SZLAMIK jest słowo Klasizm. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 10. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Mszalik. Ilość punktów możliwych: 10.
Ile liter ma słowo SZLAMIK? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Szlamik - ilość liter: 7.
Słowo Szlamik posiada samogłoski. Ich ilość to: 2. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, I.
Słowo Szlamik posiada spółgłoski. Ich ilość to: 5. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: K, L, M, S, Z.
Jak prawidłowo wymawiać słowo SZLAMIK?
Analiza liter - słowo SZLAMIK
Słowo SZLAMIK po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, I, K, L, M, S, Z.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu SZLAMIK - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.