Sklepik to niewielki, zazwyczaj tradycyjny sklep detaliczny, w którym można nabyć różnorodne produkty, takie jak słodycze, napoje, artykuły gospodarstwa domowego czy gazety. Cechą charakterystyczną sklepików jest ich lokalizacja, często znajdują się one w pobliżu mieszkań, szkół, czy też zakładów pracy, co ułatwia dostępność dla klientów.
"SKLEPIK" w grze w scrabble to słowo, które możesz ułożyć wykorzystując litery: s, k, l, e, p, i, k.
Sklepiki są popularne w wielu krajach i stanowią wygodne miejsce zakupów dla osób poszukujących szybkiego dostępu do podstawowych artykułów codziennego użytku. Często mają przyjazną atmosferę i lokalny charakter, co przyciąga stałych klientów.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter SKLEPIK?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter SKLEPIK jest wyraz Klepisk. Ilość liter: 7. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Sklepik. Ilość liter: 7
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa SKLEPIK?
Jedynym anagramem słowa Sklepik w języku polskim, jest słowo Klepisk.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter S,K,L,E,P,I,K?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter SKLEPIK jest słowo Klepisk. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 11. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Sklepik. Ilość punktów możliwych: 11.
Ile liter ma słowo SKLEPIK? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Sklepik - ilość liter: 7.
Słowo Sklepik posiada samogłoski. Ich ilość to: 2. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: E, I.
Słowo Sklepik posiada spółgłoski. Ich ilość to: 5. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: K, K, L, P, S.
Jak prawidłowo wymawiać słowo SKLEPIK?
Analiza liter - słowo SKLEPIK
Słowo SKLEPIK po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: E, I, K, L, P, S.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu SKLEPIK - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.