Przetyczka to rzeczownik żeński oznaczający ozdobną lub funkcyjną przegrodę znajdującą się z przodu kapelusza lub czapki, służącą między innymi do ochrony przed słońcem.
Słowo „przetyczka” może również odnosić się do podobnej ozdoby stosowanej na końcu paska lub rzemyka, spełniającej funkcję dekoracyjną. Stosowana jest powszechnie do przypięcia różnych dodatków lub ozdób.
W grze scrabble słowo „przetyczka” może okazać się cennym słowem, dzięki swojej długości i różnorodności liter. Wykorzystując dostępne litery, można uzyskać wysoką punktację, grając to słowo na odpowiednie pole na planszy.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter PRZETYCZKA?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter PRZETYCZKA jest wyraz Przetyczka. Ilość liter: 10. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Przeczyta. Ilość liter: 9
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa PRZETYCZKA?
Niestety w języku polskim, nie występuje słowo, będące anagramem słowa Przetyczka.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter P,R,Z,E,T,Y,C,Z,K,A?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter PRZETYCZKA jest słowo Przetyczka. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 15. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Prztyczek. Ilość punktów możliwych: 14.
Ile liter ma słowo PRZETYCZKA? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Przetyczka - ilość liter: 10.
Słowo Przetyczka posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, E, Y.
Słowo Przetyczka posiada spółgłoski. Ich ilość to: 7. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: C, K, P, R, T, Z, Z.
Jak prawidłowo wymawiać słowo PRZETYCZKA?
Analiza liter - słowo PRZETYCZKA
Słowo PRZETYCZKA po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, C, E, K, P, R, T, Y, Z.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu PRZETYCZKA - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.