DYBAŁA to polskie słowo, które może być użyte w grze Scrabble. Jest to rzeczownik rodzaju żeńskiego, używany w języku potocznym, pochodzący z gwar śląskich. Słowo to oznacza dużego, zazwyczaj staroświeckiego dolara, czyli trudności lub tez tzw. kołtuna, niedołęgego osobnika w swych umysłowych wydawnictwach.
Granice tego słowa są określone zgodnie z zasadami gry w Scrabble, zatem zaakceptowane jest jego użycie w trakcie rozgrywki. Warto zauważyć, że wykorzystanie unikatowych słów, takich jak DYBAŁA, może przynieść dodatkowe punkty i zaskakiwać przeciwnika.
Jakie najdłuższe słowa można ułożyć z liter DYBAŁA?
Najdłuższym słowem, możliwym do ułożenia z liter DYBAŁA jest wyraz Badały. Ilość liter: 6. Drugim najdłuższym słowem jest słowo Dałaby. Ilość liter: 6
Jakie anagramy można ułożyć ze słowa DYBAŁA?
Ze słowa Dybała można ułożyć anagramy? Ilość możliwych anagramów:2. Jakie to słowa? Badały, Dałaby.
Ile punktów w Scrabble możemy otrzymać za słowa utworzone z liter D,Y,B,A,Ł,A?
Najlepiej punktowanym słowem, możliwym do ułożenia z liter DYBAŁA jest słowo Badały. Ilość punktów które za niego można otrzymać to: 12. Drugim słowem pod względem ilości punktów jest słowo Dałaby. Ilość punktów możliwych: 12.
Ile liter ma słowo DYBAŁA? Ile ma samogłosek i spółgłosek?
Wyraz Dybała - ilość liter: 6.
Słowo Dybała posiada samogłoski. Ich ilość to: 3. Lista samogłosek występujących w tym wyrazie to: A, A, Y.
Słowo Dybała posiada spółgłoski. Ich ilość to: 3. Lista spółgłosek występujących w tym wyrazie: B, D, Ł.
Jak prawidłowo wymawiać słowo DYBAŁA?
Analiza liter - słowo DYBAŁA
Słowo DYBAŁA po usunięciu powtarzających się znaków, złożone jest z liter: A, B, D, Ł, Y.
Poniżej przeanalizujemy każdą z nich.
Jeśli szukasz wyrazów podobnych do wyrazu DYBAŁA - skorzystaj z zaawansowanego lub prostego wyszukiwania słów, dostępnego w naszym serwisie. Zaawansowane wyszukiwanie słow pozwala na wykorzystywanie wzorców poszukiwań, również tych korzystających z wyrażeń regularnych. W uproszczonej wersji - wprowadzasz litery, które mają występować w poszukiwanych wyrazach. Linki poniżej.